GG League odkrywa karty. Rusza kolejny sezon rozgrywek

GGL 2019 Foto: Materiały prasowe

Od dwóch lat władze GG League cyklicznie organizują wydarzenia esportowe na Stadionie Miejskim w Poznaniu. W tym roku odbędzie się następna edycja turnieju. Sezon zostanie przeprowadzony pod hasłem #RISEWITHUS!

Z roku na rok projekt GG League nabiera coraz większego rozmachu. Pierwsza edycja zwróciła na siebie uwagę za sprawą niepowtarzalnej lokalizacji. Na Stadion Miejski w Poznaniu przybyło 10 polskich drużyn, które walczyły o 8 tysięcy złotych. Rok później skala imprezy była już znacznie większa. Odbyły się zawody w CS:GO oraz FIFA. Na miejscu pojawiły się czołowe polskie ekipy, a także goście z zagranicy. Stawką było 100 tysięcy złotych. Zawodnicy x-kom teamu wznieśli trofeum po widowiskowym finale.

Organizatorzy GG League 2019 postanowili zorganizować aż 16 turniejów kwalifikacyjnych. Dzięki temu początkujące drużyny uzyskają szansę na zaprezentowanie się przed szerszą publicznością.

Na lanowych finałach wystąpi 8 zespołów z Polski i Europy. Pula nagród wyniesie 100 tysięcy euro. Zawody odbędą się 12-14 lipca 2019 roku na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Cały sezon rozgrywek potrwa od 23 marca do 14 lipca.

Zobacz komentarze