GeT_RiGhT: Miałem koronawirusa. Nigdy nie czułem się tak źle

get right Foto: Facebook

Legendarny zawodnik Ninjas in Pyjamas, a obecnie Dignitas, Christopher "GeT_RiGhT" Alesund wyznał, że wirusem najprawdopodobniej zaraził się, gdy przebywał w Stanach Zjednoczonych.

30-letni zawodnik miał naprawdę ciężki okres podczas Flashpoint Season 1. Jak wyznał, zaraził się w tym czasie koronawirusem. "Wygląda na to, że mogę odwiedzić rodziców po tym, jak nie widziałem ich od kilku miesięcy. Spotkałem ich raz w tym roku, gdy miałem urodziny. Mam antyciała COVID-19" - napisał na Twitterze Szwed.

GeT_RiGhT nie jest pewien gdzie dokładnie złapał wirusa, ale uważa, że prawdopodobnie do zarażenia doszło w Stanach Zjednoczonych. Jak mówi, podczas swojego pobytu w USA miał wszystkie objawy choroby i nigdy nie czuł się tak źle w całym swoim życiu. Mimo wszystko grał. W turnieju Dignitas zajęło rozczarowujące 10. miejsce. Ponadto gracz ogłosił, że po powrocie do Szwecji przeszedł ponadmiesięczną kwarantannę. Na szczęście doszedł do pełni zdrowia i cała historia ma happy end.

GeT_RiGhT znalazł się w niedawnym subiektywnym rankingu "Dot Esports" dziesięciu najlepszych zawodników w historii CS:GO. Zestawienie znajdziesz TUTAJ.

Na podstawie: win.gg

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze