Francuska ekipa z top 10 rankingu HLTV poleci na finały GG League do Poznania

G2 Esports

G2 Esports zawita do Poznania! Francuska drużyna otrzymała zaproszenie do finałów GG League 2019.

Lista uczestników staje się coraz bardziej intrygująca. O ile miejsce dzięki kwalifikacjom lanowym zapewniły sobie takie formacje jak Aristocracy, Epsilon Esports, Winstrike Team czy Team GamerLegion, o tyle największe emocje budzą bezpośrednio zaproszone zespoły. HellRaisers, G2 Esports czy Virtus.pro, które przejęło slot po x-kom team, niewątpliwie zachęcą kibiców do pojawienia się w województwie wielkopolskim.

Francuzi w marcu bieżącego roku zdecydowali się na rozstanie z Alexandrem "bodyym" Pianaro, którego zastąpił François "AmaNEk" Delaunay. bodyy grał z G2 jeszcze podczas WESG, ale pojawienie się nowego zawodnika w następnych turniejach pomaga Kenny'emu "kennyS" Schrubowi i spółce wrócić do formy. Najlepiej świadczy zajęcia drugiego miejsca w finałach ESL Pro League Season 9. Co ciekawe, ostatnio chęć dołączenia do G2 wyraził Fabien "kioShiMa" Frey.

Finały GG League odbędą się w dniach 13-14 lipca na Stadionie Miejskim w Poznaniu. Osiem drużyn stanie do walki w turnieju, którego pula nagród wynosi 100 tys. euro.

Zobacz komentarze