Flusha na wylocie z Fnatic. Szwed szykuje nowy projekt?

flusha Foto: Facebook

Drogi Fnatic i Flushy rozchodzą się po raz trzeci. Szwedzki zawodnik trafił właśnie na ławkę rezerwowych i dostał pozwolenie na szukanie nowego pracodawcy. Według nieoficjalnych informacji nie powinien mieć z tym problemu, bo już szykuje kolejny projekt.

Flusha zdecydowaną większość kariery spędził w pomarańczowo-czarnych barwach. Pierwszy raz Fnatic związał się w 2013 roku i spędził w organizacji 3 lata. Rozłąka nie trwała jednak długo, bo już po czterech miesiącach, które spędził w GODSENT wrócił "na stare śmieci". Druga przygoda z Fnatic byłą krótsza, bo trwała niecałe dwa lata, po których Flusha zdecydował się na transfer do Cloud 9.

Nie była to jednak dobra decyzja, bo odszedł z tego składu po pół roku i kolejne miesiące spędził z dala od CS:GO. Ale oczywiście wrócił do gry i to jak można się było spodziewać, w barwach Fnatic. Teraz jednak po nieco ponad roku Flusha i organizacja uznali, że czas zakończyć współpracę.

Jednak jak donosi DeKay, Flusha już ma plany na przyszłość. Wraz z SuNnym i automatikiem podobno rozglądają się za organizacją, która chciałaby zbudować nowy skład CS:GO oparty na tej trójce.

Zobacz komentarze