Niestety. NIP góra w powtórce spotkania z Anonymo

REZ Foto: Materiały prasowe

Anonymo Esports i Ninjas i Pyjamas, decyzją Flashpointa, po raz kolejny spotkały się na serwerze w pierwszej rundzie turnieju Flashpoint 3. Niestety powtórka trzeciej mapy piątkowego spotkania nie była udana dla Polaków.

W pierwszym meczu tych formacji, Polacy zaczęli słabo i przegrywali 1:5. Tym razem wyciągnęli wnioski. Choć przegrali pierwsze dwie rundy, to później pokazali kilka świetnych akcji, w tym wygrana runda ekonomiczna, co na tablicy wyników dawało wynik 4:4.

Wraz z kolejnymi rundami rosły problemy finansowe Ninjas in Pyjamas, a jednocześnie pewność siebie ekipy Anonymo. To dało naszej formacji prowadzenie 7:5. Niestety później obudzili się gracze rywali i to oni mogli świętować prowadzenie po pierwszej połowie 8:7.

Nadzieją na drugą część była bardzo słaba gwiazdora NiP Nicolaia "dev1ce'a" Reedtza. Duńczyk zdobył w pierwszej części tylko 4 eliminacje, co oczywiście wzbudziło powód do żartów na mediach społecznościowych polskiej społeczności.

Co prawda Anonymo wygrało rundę pistoletową, dzięki cudownej akcji Janusza "snaxa" Pogorzelskiego, ale za chwilę odpowiedział zawodnik NIP - Fredrik "REZ" Sterner. Przewaga rywali urosła do trzech punktów, ale świetne retaki Polaków dały ponownie wyrównanie na tablicy wyników. W końcówce było naprawdę blisko, Polacy wrócili ze stanu 11-15, ale ostatnia runda meczu wpadła na konto Ninjas in Pyjamas i zwyciężyli oni 16:14

To nic nie zmienia, bo Polacy pokazali charakter i walkę do końca. My jesteśmy z was dumni. Dziękujemy panowie za piękne emocje.

Zobacz komentarze