ENVY potrafi walczyć! Drużyna MICHA w play-offach Flashpoint 2

Michał "MICHU" Müller Foto: Team Envy

To był mecz ostatniej szansy i ENVY tę szansę wykorzystało. Mimo iż początki rywalizacji nie były łatwe, to finalnie drużyna Polaków cieszy się z awansu do play-off.

Wydawało się, że train to mapa, którą ENVY powinno mieć dobrze przygotowaną, ale to Gen.G dyktowało tam warunki. Na szczęscie dwie kolejne plansze Michał "MICHU" Muller i jego koledzy zagrali o wiele, wiele lepiej. Całą demonstrację siły ENVY zobaczyliśmy w trzecim starciu na de_dust 2. To chyba jedna z ulubionych map tej formacji, bo tam również zwyciężyli forZe, i to do 2. Tym razem rywalom oddali jedynie trzy oczka.

Nie obawiamy się żadnego rywala. Musimy skupić się na swojej grze i polepszać ją z każdym treningiem, każdym meczem. Oczywiście w playoffach czekają nas poważne wyzwania, ale jesteśmy na nie gotowi - mówił w pomeczowym wywiadzie Muller.

Polak był jedną z najjaśniejszych postaci w ekipie ENVY. Zgromadził 56 fragów i był to trzeci najlepszy rezultat w tym spotkaniu. Lepiej spisał się tylko jego kolega Calyx i kapitan Gen.G Hansel 'BnTeT' Ferdinand.

Sukces ENVY oznacza, że drużynę kubena i MICHA zobaczymy w playoffach, gdzie znajdzie się również Dignitas, które pokonało forZe.

Zobacz komentarze