Na co stać ENVY? Ruszają play-offy Flashpoint 2

MICHU Foto: Fb.com/MICHU

Tylko 8 drużyn pozostało na placu boju w 2. sezonie Flashpointa. W tym gronie znajduje się formacja ENVY, którego barw broni dwójka Polaków - Michał "MICHU" Muller i trener Jakub "kuben" Gurczyński.

Flashpoint 2 to pierwszy turniej, jaki rozgrywa ekipa Polaków po poważnych zmianach kadrowych, których dokonała kilka miesięcy temu. Na razie trudno jednoznacznie ocenić ich potencjał, bo ENVY rozegrało tylko trzy spotkania. Najpierw uległo forZe i MIBR, by w decydującym spotkaniu ograć Gen.G.

W fazie pucharowej na pewno łatwo nie będzie. Już na początek MICHU i spółka będą musieli skonfrontować się z piątą drużyną świata - BIG. Niemiecka lokomotywa w Flashpoint 2 jest bezbłędna. Ograli oni zarówno forZe, jak i MIBR, którym ENVY ustąpiło pola.

Nie ulega więc dyskusji, kto w tym starciu będzie faworytem, ale na korzyść drużyny Polaków przemawia fakt, że z każdym meczem ENVY wygląda coraz lepiej. Oczywiście nadal ich gra w dużej mierze opiera się na formie Calyxa i MICHA, ale trzeba docenić przygotowanie do meczu ze strony kubena czy powtarzalność snajperską Nifty'ego, ENVY ma argumenty by napsuć krwi BIG, ale czy wygrać? Początek meczu o godzinie 18:00, a polską transmisję znajdziecie tutaj.

Zobacz komentarze