Finał 5. sezonu T-Mobile Ligi Akademickiej już w sobotę!

TMLA

To już trzeci raz, gdy finały T-Mobile Ligi Akademickiej odbędą się na Politechnice Wrocławskiej, gdzie rozstrzygnie się walkę o tytuł Akademickiego Mistrza Polski League of Legends!

Po raz pierwszy jednak finały realizowane będą w dwóch konkurencjach ligowych! Poza finałami gamingowymi odbędzie się również finał pierwszego sezonu CODING MASTERS, czyli mistrzostw Polski absolwentów i studentów w programowaniu. Jest to najmłodsza konkurencja, która dzięki współpracy z Pracuj.pl, dołączyła do tego sezonu TMLA.

W wielkim finale TMLA League of Legends zagrają gospodarze – Inżynierzy z Politechniki Wrocławskiej, a ich rywalami będą Lwy z Politechniki Gdańskiej. Drużyny znają się praktycznie jak łyse konie, bo już po raz czwarty spotykają się ze sobą w walce o mistrzostwo! Bilans spotkań finałowych wynosi 3-1 dla gospodarzy. Czy tym razem Lwy odbiorą, utracony w sezonie drugim, tytuł mistrzowski i zabiorą go do Gdańska?

Cała impreza rozpocznie się o godzinie 12:00 od finału CODING MASTERS, w których ośmiu najlepszych studentów i absolwentów stoczy walkę o tytuł mistrzowski. Obiekt dla widzów otwieramy od godziny 11:00. Finał zmagań League of Legends zaplanowano na godzinę 16:00.

Hostem finałów będzie Filip „Testree” Mątowski, a w roli komentujących zobaczymy Łukasza „Leo” Mirka oraz Pawła „Delorda” Szablę!

Źródło: Materiały prasowe

Zobacz komentarze