FaZe kończy współpracę z NEO

NEO Foto: Materiały prasowe

FaZe Clan z dniem dzisiejszym zakończyło okres próbny Filipa "NEO" Kubskiego, z którym organizacja nie zdecydowała się kontynuować współpracy. To oznacza, że Polak ponownie jest wolnym zawodnikiem.

- NEO nie będzie już dłużej współpracował z drużyną CS:GO. Chcemy mu podziękować za jego wysiłki i wkład w zespół. Praca z taką legendą była przyjemnością i życzymy mu powodzenia w przyszłych przedsięwzięciach - napisano na stronie organizacji.

Polak spędził w FaZe 4 miesiące. Głównym celem jego okresu próbnego było doprowadzenie FaZe do triumfu Majora, jednak przygoda jego ekipy na turnieju w Berlinie zakończyła się już po czterech spotkaniach. Podczas obecności Polaka w FaZe Clan ekipa zajęła 2. miejsce na BLAST Pro Series: Los Angeles 2019 i zdobyła 3/4 pozycję na DreamHack Masters Dallas 2019.

- Moja rola zmiennika w FaZe Clan dobiegła końca.To był szalony czas i sporo się zadziało! Jestem dumny z faktu, że mogłem grać z chłopakami i wspólnie z nimi reprezentować barwy tej organizacji. To było kolejne dobre doświadczenie w karierze. Jak zawsze, zabieram ze sobą pozytywne wspomnienia i patrzę do przodu. FaZe Clan: dzięki za ostatnie miesiące, powodzenia w przyszłości! - napisał Polak

Wydaje się, że następcą NEO w międzynarodowej drużynie gwiazd będzie Aleksi "Aleksib" Virolainen, który po przesunięciu na ławkę ENCE znajduje się w kręgu zainteresowań FaZe. Natomiast Filip Kubski ostatnio łączony jest z compLexity.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze