Szalony wieczór PACT. Do gry wchodzi Pompa

lunAtic i Sobol Foto: Adrian Błaszczyk / PLE

Konia z rzędem temu, kto spodziewał się, że faza grupowa Fantasyexpo Cup przyniesie nam tyle emocji. Oj działo się wczoraj na serwerze. Szkoda tylko, że bez happy endu dla Polaków. Mamy więc nadzieję, że dzisiaj wynagrodzą nam to zawodnicy Poma Team.

Znamy grupy Fantasyexpo Cup! Pompa ma szanse

Z piekła do nieba, i z powrotem. Tak najkrócej opisać, to co działo się wczoraj na inaugurację fazy grupowej Fantasyexpo Spring Cup. Najpierw w meczu z Sprout, Polacy prowadzili po pierwszej części 9-6, a kilka chwil później 12-9. Niestety Niemcy w końcu znaleźli złoty środek obronny i pokonali biało-czerwonych 16-14.

Potem mieliśmy najlepszy możliwy rewanż, bo lunatic i spółka pokonali mousesports 16:3! Tak, drużyna z ropzem i frozenem w składzie, dostała lanie od polskiej formacji. Lanie zasłużone, przez co uplasowała się na ostatnim miejscu w grupie, a naszym przypadł mecz o awans do kolejnej fazy. Niestety Sprout ponownie okazało się lepsze od PACT, przez co nasi rodacy zostali z niczym. Niemniej tak imponujące zwycięstwo z Myszami, na długo zostanie w naszej pamięci.

Dziś do gry wchodzi Pompa Team. W grupie B najwyżej rozstawione jest FPX z 15 miejsca w rankingu HLTV. Endpoint plasuje się obecnie na 34. lokacie, a LDLC na 56. Niemniej skoro Pompa potrafiła wygrać na Illuminar czy Honoris, może również sprawić sensację w europejskim gronie.

Harmonogram Grupy B:

  • 17:00, FunPlus Phoenix vs. Team LDLC
  • 18:15, Endpoint Team vs. Pompa Team
  • 19:30, Mecz wygranych
  • 20:45, Mecz przegranych
  • 22:00, Mecz decydujący

Źródło: materiały własn

Zobacz komentarze