"Zawodnik, którego nie trzeba przedstawiać.". Team Liquid ogłasza nowy transfer

FalleN Foto: ESL

Team Liquid to organizacja, która nie może osiągać przeciętnych wyników. Fani drużyny nie zadowolą się drugim miejsce, czy też tym, że ich ulubiony zespół walczy do samego końca - tutaj liczy się tylko zwycięstwo. Z tego właśnie powodu przyszedł czas na zmiany. Już kilka tygodni temu ogłoszono, że Twistzz zostanie przesunięty na ławkę, teraz natomiast wiemy już, że zastąpi go FalleN.

Brazylijczyk wraca do profesjonalnego grania po krótkiej przerwie, którą postanowił sobie zrobić pod koniec poprzedniego roku. Zawodnik po ponad dwóch latach opuścił MIBR i postanowił, że to dobry czas w jego karierze na nowe wyzwanie. Przypomnijmy, że FalleN ma już 29 lat, więc musimy mieć z tyłu głowy, że czas esportowej emerytury zbliża się nieubłaganie.

FalleN wprowadzi do Team Liquid nie tylko powiew świeżości, ale też swoje doświadczenie i zdolności przywódcze. Finał turnieju BLAST Premier coraz bliżej, więc FalleNa i spółkę czekają dni wytężonego treningu. Jednego możemy być pewni, zarówno zawodnik, jak i organizacja są głodni sukcesów i chcą jak najszybciej sięgnąć po kolejne trofeum do ich kolekcji.

Zobacz komentarze