EXUS dołącza do ERROR 404. Kogo zastąpi?

EXUS Foto: PRIDE

ERROR 404 by Codewise Gaming zdecydowało się na zmiany w składzie. Z ekipy odsunięty został Piotr "avis" Świerzyna, a lukę po nim wypełni Konrad "EXUS" Jeńczeń.

EXUS będzie pełnił rolę zmiennika w najbliższych spotkaniach w ramach ESL Mistrzostw Polski oraz pozostałych ligach. Zawodnik rozpoznawalny jest głównie za sprawą występów w barwach PRIDE. Właśnie w tej drużynie triumfował w pierwszym sezonie Polskiej Ligi Esportowej. Uznanie zdobył także dzięki grze w MIKSTURZE i zajęciu 2. miejsca w czwartym sezonie Grupy Mistrzowskiej wspomnianej ligi.

Decyzję skomentował manager drużyny Michał "Hyczka" Hyczkiewicz: – Niestety, mimo zapowiadającej się owocnie współpracy, musieliśmy dokonać zmiany w naszym dotychczasowym składzie. Avis jest osobą bardzo charakterystyczną, jednak ze względu na problemy wewnątrz drużyny, podjęliśmy decyzję o jego odsunięciu. Drużyna potrzebowała świeżości, która będzie godnym następcą Piotrka. Z pomocą przyszedł nam wieloletni, doświadczony na scenie gracz - EXUS, z którym to rozegramy najbliższe spotkania. Mamy nadzieję, że ta decyzja pozytywnie wpłynie na naszą grę i pozwoli nam to na kolejne osiągnięcia.

Źródło: Materiały prasowe

Zobacz komentarze