Kolejny turniej — kolejna porażka. Nieudana passa MICHA nadal trwa

MICHU
MICHU Foto: Maciej Kołek / GG League

W trakcie, gdy w Europie obserwujemy zmagania w ramach Flashpoint 3, inne turnieje RMR odbywają się także na pozostałych kontynentach. W Ameryce Północnej tamtejszym odpowiednikiem jest cs_summit 8, na którym mogliśmy zobaczyć w akcji MICHA. Niestety, on i jego formacja nie mogą zaliczyć tego turnieju jako udany.

O pierwszym meczu rozgrywanym przez Evil Geniuses na cs_summit 8 pisaliśmy już w tym tekście. Nie było to zbyt dobre spotkanie w wykonaniu amerykańskiej ekipy, albowiem ponieśli oni porażkę z brazylijskim paiN. Druga batalia, czyli zarazem mecz eliminacyjny zapowiadał się jeszcze trudniej, ponieważ FURIA przegrała z O PLANO i to oni stali się rywalem kolektywu z Polakiem w składzie.

Pierwszą mapą rozgrywanego dzisiaj w nocy starcia był Overpass, czyli wybór EG i po długich zmaganiach zakończył się on wynikiem 22:20 na korzyść Brazylijczyków. Nie pomogła nawet świetna dyspozycja MICHA, który zdobył aż 38 fragów. Drugą mapą było Inferno i tam od samego początku wyraźnie lepiej wyglądali gracze FURIA. Z łatwością zwyciężyli oni pierwszą połowę wynikiem 12:3, a dokończenie po zmianie stron było jedynie formalnością i ostatecznie wygrali oni 16:6, a cały mecz 2:0. Tym samym Evil Geniuses pożegnało się z cs_summit 8.

Chcąc szukać jakichkolwiek plusów w występie EG na amerykańskim turnieju RMR, warto zwrócić uwagę na formę wspomnianego już MICHA. Zagrał on dwa naprawdę dobre spotkania pomimo tego, że nie nie znajduje się on razem z drużyną w Stanach Zjednoczonych, a wraz z Bułgarem, CeRq, zmuszeni są grać z terenu Meksyku. Tym bardziej popisy Michała na serwerze mogą cieszyć oko kibiców.

Zobacz komentarze