PACT obroni tytuł Esport Tour Pro? Nowy skład HONORIS przed sporym wyzwaniem

Sydney Foto: Krystian Pilawa / x-kom AGO

Chociaż obecnie na polskim podwórku największe emocje budzi faza grupowa ESL Mistrzostw Polski Jesień 2002, warto spojrzeć szerzej. Turniej Esport Tour Pro będzie miał wyjątkowo mocną obsadę, a szczególną ciekawość budzi dyspozycja HONORIS.

Pierwsza edycję turnieju organizowanego przez Cyberwolves padła łupem zawodników PACT, którzy w finale pokonali ekipę Pompa Team i zgarnęli pulę nagród w wysokości 20 tysięcy złotych. W drugiej edycji szykują nam się nie mniejsze emocje, bo do gry zaproszono m.in HONORIS.

We wtorek odbyło się losowanie fazy grupowej Esport Tour Pro #2. Co ciekawe, obaj finaliści pierwszej edycji znaleźli się w grupie A. Tam przyjdzie im rywalizować z beniaminkami ESL MP - PLMIX i Team Gaminate. W drugim koszyki znaleźli się - Izako Boars, HONORIS, Team Excellency i AGO NEST. Pamiętamy, że druga drużyna Jastrzębi dobrze pokazała się w pierwszej edycji i nie jest powiedziane, że to Dziki i skład NEO oraz TaZa musi być tutaj faworytem.

Esport Tour Pro Foto: Materiały prasowe

Podobnie jak w poprzedniej edycji, ponownie pula nagród wyniesie 20 tysięcy złotych. Jesienna edycja Esport Tour PRO zaplanowana jest na 26-27 września.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze