Rusza druga edycja Esport Tour PRO. PACT obroni tytuł?

Esport Tour Pro Foto: Materiały prasowe

Pierwsza edycja turnieju Esport Tour Pro padła łupem zawodników Actina PACT, którzy w finale pokonali ekipę Pompa Team. W rozpoczynającej się w sobotę drugiej edycji, może być nieco trudniej, bo grono uczestników jest bardzo wyrównane.

Esport Tour Pro to innowacyjny format, bo w weekendowym turnieju, osiem zespołów na wyrównanym, wysokim poziomie powalczy o 20 tysięcy złotych. Nagroda na pewno zachęca, ale i towarzystwo zacne. Oprócz triumfatora poprzedniej edycji - Actina Pact, zobaczymy czterech uczestników ESL Mistrzostw Polski, zagraniczny skład Rafała "sanego" Pietrzaka, oświecony line-up HONORIS i drugą drużynę AGO.

Podobnie jak to było podczas wiosennej edycji, turniej podzielono na dwa dni. W sobotę zobaczymy mecze grupowe, które będą rozgrywane metodą "każdy z każdym". Planowo zaczynamy o 10:00 pojedynkiem PACT i Team Gaminate, a kończymy rywalizacją HONORIS i EXCELLENCY. Na koniec sobotnich zmagań poznamy po dwie najlepsze drużyny z każdego koszyka, które zobaczymy w niedzielę w play-offach. Warto dodać, że w grupach rywalizacja toczyć się będzie w formacie BO1, a w "pucharówce" zobaczymy pojedynki BO3.

Esport Tour Pro harmonogram Foto: Materiały prasowe

Transmisja z Esport Tour Pro wraz z polskim komentarzem dostępna będzie na tutaj.

Czytaj także -> Kubik, Mad1, DD Esport i hermes wybierają najzdolniejszą CS-ową młodzież w kraju

Zobacz komentarze