Dominacja Dzików. Izako Boars triumfuje podczas Esport Tour Pro

TOAO Foto: Izako Boars

Mimo iż Izako Boars było rozpatrywane w gronie faworytów Esport Tour Pro 2, nie spodziewaliśmy się zwycięży turniej w taki imponującym stylu.

Dziki były w ten weekend bezkonkurencyjne dla wszystkich rywali. Fazę grupową przeszli bez porażki, a największe problemy sprawiło Team Excellency, które ugrało im 11 rund. Honoris stać było na 7 oczek, a AGO NEST na 10. W play-offach oprócz nich zobaczyliśmy jeszcze ekipę Sanego, a także Actina PACT oraz Team Gaminate, które były najlepsze w grupie A.

Gaminate pokazało w ESL MP, że potrafi narobić kłopotów nawet najlepszym, ale Dzikom tych problemów zbytnio nie przysporzyli. Formacja prowadzona przez TOAO ograła ich bez straty mapy. W drugim półfinale gracze PACT i Excellency stworzyli nam znakomite widowisko. Heroiczny bój wygrali po dogrywce na trzeciej mapie zawodnicy zagranicznej organizacji. Stało się więc jasne, że PACT nie obroni tytułu z pierwszej edycji.

Nowymi mistrzami zostali gracze izako Boars, który kontynuowali swoją znakomitą passę także w finale i w całym turnieju nie stracili nawet mapy. Kwintesencją tego był przepięknie rozegrany train, gdzie po stronie terro mieli 12 rund. MVP całego turnieju, według naszego portalu, był Kamil "siuhy" Szkaradek.

Klasyfikacja końcowa Esport Tour Pro #2:

  1. Izako Boars, 15 000 PLN
  2. Team Excellency, 5 000 PLN

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze