Esport PRO Tour Winter już w ten weekend

Esport Pro Tour Winter
Esport Pro Tour Winter Foto: Materiały prasowe

W sobotę 12 grudnia o godzinie 10:00 rozpoczynają się zmagania w grupach w ramach rozgrywek Esport Tour PRO Winter. Podczas zimowej edycji turnieju, zobaczymy osiem drużyn, które będą rywalizować między sobą o pulę nagród, w której znajduje się 20.000 złotych.

– Myślę, że jest to turniej, który dostarczy rozrywki widzom jak i graczom. W Esport Tour PRO Winter biorą udział zespoły na wysokim poziomie takie jak: Izako Boars, Liquid Biceps oraz Tier 1 lub Tier 2 z Polski, które zawsze prezentują wysoki poziom w CSGO. Format rozgrywek czyni go bardziej interesującym zarówno dla widzów jak i dla samych drużyn – mówi Carlos Garcia, menadżer generalny CaseEsports.

Drużyny zostały podzielone na dwie grupy po cztery składy. Dwie najlepsze awansują bezpośrednio do półfinałów, które odbędą się dzień później - 13 grudnia.

W grupie A znaleźli się: Pompa Team, Actina PACT, HONORIS oraz drużyna Jarosława "pashy" Jarząbkowskiego - Liquid Biceps. W grupie B rywalizować będą: M1-Gaming, NAVI Junior, Izako Boars oraz drużyna założona przez Casemiro, piłkarza Realu Madryt - CaseEsports.

– Zarówno ja, jak i drużyna, byliśmy bardzo podekscytowani gdy otrzymaliśmy zaproszenie do turnieju, prawda jest taka, że minęło bardzo niewiele dni od prezentacji klubu i że turniej taki jak Esport Tour Pro patrzy na nas i daje nam możliwość zagrania w nim, jest czymś, co napełnia nas dumą i pomaga nam dalej robić rzeczy zgodnie z tym, co uważamy za słuszne i co sprawi, że drużyna będzie się stopniowo rozwijać – dodaje Carlos Garcia.

Transmisja z turnieju odbędzie się na kanale Twitch -Tarczyński Studio Live.

Zobacz komentarze