Czas na kobiety! Oto największe gwiazdy turnieju finałowego ESL Sprite Mistrzostw Polski Kobiet

bullet girl Foto: Michal Konkol / eLadies

Po raz pierwszy w katowickiej arenie odbędzie się również turniej dla pań, a właściwie finały ESL Sprite Mistrzostw Polski Kobiet. Wśród czterech drużyn, jakich umiejętności kibice będą mogli podziwiać na tym turnieju znajdą się - 40in90, Unity Female (awans po fazie zasadniczej), a także krisilarisy i Warriors Team, które przepustki wywalczyły w ćwierćfinałach. Oto nasze zestawienie czterech zawodniczek, na które musicie zwrócić szczególną uwagę podczas zawodów w Katowicach.

Angelika 'Angieee' Kumorkiewicz (Unity Female)

Jedna z najlepszych zawodniczek na polskiej scenie CS:GO. Komentatorzy rundy zasadniczej ESL Sprite Mistrzostw Polski Kobiet wielokrotnie przecierali oczy ze zdumienia, gdy ta dziewczyna brała w ręce karabin snajperski. Liderka ekipy Unity Female, to bezapelacyjnie jedna z gwiazd turnieju, na której barkach będzie ciążyć duża odpowiedzialność.

Victoria „Victoria” Ukasova (krisilarisy)

Jedna z dwóch zagranicznych zawodniczek występujących w ESL Sprite Mistrzostwach Polski Kobiet. Mimo że jest już całkiem doświadczona, to mało kto się spodziewał, że narobi tyle zamieszania w fazie zasadniczej. Jej świetna gra indywidualna była jednym z głównych faktorów sukcesu krisilarisy i zakwalifikowania się na finały. Na pewno 40in90 musi się przygotować na solidny ostrzał z jej strony.

Julia 'bullet girl' Kurzyńska (40in90)

Nasza duma i chwała na arenie międzynarodowej. Przez wielu ekspertów uznawana za najlepszą zawodniczkę CS:GO nad Wisłą. Trudno się z tym nie zgodzić, bo patrząc na jej występy w fazie zasadniczej, niejednokrotnie było widać jak fajnie korzysta ze swojego doświadczenia i znakomitego pozycjonowania. Z resztą cała drużyna 40in90 zasługuje na docenienie, bo przyjeżdżają do Katowic jako faworytki do zwycięstwa.

Martyna 'iXoRia' Stróżyńska (Warriors Team)

Jeśli chodzi o Warriors Team ciężko nam było wybrać jedną osobę, którą moglibyśmy wyróżnić, gdyż w naszym odczuciu każda z dziewczyn miała w sezonie zasadniczym ESL Sprite Mistrzostw Polski kobiet swoje 5 minut. Wyróżnienie specjalne wędruje jednak do Martyny, ze względu na jej dobrą grę na turniejach lanowych. iXoRia z pewnością będzie miała dużo do pokazania widzom przybyłym do ESL Areny.

Wszystkie niezbędne informacje o finałach ESL Mistrzostw Polski znajdziesz tutaj.

Zobacz komentarze