ESL rozesłało zaproszenia do zamkniętych eliminacji ESL MP. Zagrają m.in. NEO i TaZ

ESL MP Foto: ESL/Adam Łakomy

Kolejna edycja ESL MIstrzostw Polski już za rogiem. Do obrony tytułu stanie oczywiście x-kom AGO, ale zanim będziemy się emocjonować fazą zasadniczą, czekają nas eliminacje. Etap otwarty rusza już niedługo, a tymczasem ESL przedstawił ekipy, które dostały zaproszenie do zamkniętego etapu.

Jak można było się spodziewać, dwa zaproszenia powędrowały do uczestników poprzedniego sezonu - CLEANTmix i Łomża 0,0% Cyberwolves. W poprzedniej kampanii nie poszło im zbyt dobrze, ale nie skreślajmy ich już teraz, Organizacja braci Ekes wykorzystała przerwę w sezonach, by wyselekcjonować nowy skład. Więc ambicję na pewno są.

Dwa kolejne zaproszenia powędrowały, tak jak zapowiadano, do drużyn najwyżej sklasyfikowanych w rankingu Cybersportu. Są to odpowiednio HONORIS i Team Mefron, To, że formacja Filipa "NEO" Kubskiego i Wiktora "TaZa" Wojtasa dostała zaproszenie, nikogo nie dziwi. Na pewno jednak intryguje fakt, jak wypadną na tle polskich drużyn.

Ekipy zaproszone do zamkniętych eliminacji:

  • CLEANTmix
  • Honoris
  • Łomża 0,0% Cyberwolves
  • Team Mefron

Przypomnijmy, że w zamkniętych eliminacjach znajdzie się w sumie 12 zespołów. Pozostałe sloty wypełnią najlepsze drużyny z otwartego etapu, który odbędzie się między 22-26 sierpnia. Pula nagród jesiennej edycji ESL MP 2020 to 50 000 PLN

Źródło: Materiały własne

Tematy

ESLMP

Zobacz komentarze