TaZ i spółka przegrywają z HellRaisers na inauguracje 2. etapu ESL Pro League

TAZ Foto: Games Clash Masters

Wiktor "TaZ" Wojtas i jego koledzy, meczem z HellRairser zainaugurowali 2. etap ESL Pro League. Niestety Aristocracy uległo ekipie Kirilla "ANGE1" Karasiowa 0:2.

Nowa nazwa, nowe wyzwania, nowe cele - taka jest rzeczywistość w obozie formacji dowodzonej przez TaZa. Aristocracy pojechało do Leicester walczyć o awans na finały i pokazać się potencjalnym nowym pracodawcom.

Początek meczu był wymarzony dla Polaków, bo prowadzili aż 7:1. Potem jednak gdzieś się pogubili, coś nie zagrało. HellRaisers zaczęło zdobywać rundy, głównie dzięki wyśmienitej grze swojego snipera - Tomása 'oskara' Šťastný'ego. Skończyło się 16:10 na korzyść rywali, a nasi reprezentanci powinni sobie pluć w brodę, bo HellRaisers było do ugryzienia na de_vertigo.

Overpas, to mapa, z którą TaZ i spółka mają wielkie problemy już od jakiegoś czasu. Wiemy jednak, że solidnie przepracowali ją na bootcampie poprzedzającą turniej ESL Pro League. Po stronie broniącej Polacy zaprezentowali się przyzwoicie - 9 rund to dobra zaliczka przed zmianą stron. Niestety w terro powróciły demony przeszłości. Arcy stać było tylko na 4 rundy, co kosztowało ich przegraną całego meczu.

Zobacz komentarze