Wielki mecz AGO w ESL Pro League. Podejmą mistrzów IEM Katowice 2020

GruBy
GruBy Foto: x-kom AGO

Po trzech pierwszych kolejkach 12. sezonu ESL Pro League Europe w grupie A nie ma już świętych krów. Każda z ekip ma na swoim koncie przynajmniej jedną porażkę. x-kom AGO musi się dzisiaj wspiąć na wyżyny, bo przyjdzie im rywalizować z Natus Vincere.

ESL Pro League, przez wielu nazywane jest esportową Ligą Mistrzów i trudno się z tym nie zgodzić. Występują tam najlepsze zespoły, a pula nagród jest absolutnie niepowtarzalna. Cieszymy się niezmiernie, że polski zespół zdołał awansować do elity, ale szybko przekonał się z jak mocnymi rywalami ma do czynienia. Wystarczy powiedzieć, że w grupie A, w której rywalizuje x-kom AGO, po trzech kolejkach każdy zespół ma przynajmniej jedną porażkę.

Jastrzębie do tej pory mierzyły się z OG, BIG oraz Heroic, wygrywając tylko z Duńczykami. Natus Vincere z kolei ma na koncie triumfy z GODSENT i BIG, a także porażkę z ENCE. Chyba wszyscy jesteśmy świadomi, że Oleksandr "s1mple" Kostyliev i jego koledzy będą w tym starciu faworytem, ale ENCE pokazało, że można zdominować rosyjsko-ukraiński skład. Znając podejście do tematu trenera x-kom AGO, na pewno oglądał to spotkanie i wyciągnął odpowiednie wnioski.

x-kom AGO i Natus Vincere otworzą listę czwartkowych meczów. Później na serwer wejdą strzelcy BIG i Heroic, a dzień w Europie zamknie starcie G2 z ENCE.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze