ESL Pro League: AGO Esports zdobywa 4 punkty w pojedynku z HellRaisers

AGO Esports Foto: AGO Esports

Zawodnicy AGO Esports zapewnili widzom mnóstwo emocji. Na pierwszej mapie ulegli rywalom po niezwykle wyczerpującym pojedynku. W rewanżowym meczu zaczęli bezbłędnie i omal nie wypuścili zwycięstwa z rąk. Ostatecznie zdołali obronić korzystny wynik.

AGO Esports 24:28 HellRaisers (Inferno)

Międzynarodowa formacja przeważała w początkowej części spotkania. Po kilku przegranych rundach biało-czerwoni znaleźli sposób na przeciwników. Sprawnie odrobili straty, a nawet zdołali wyjść na prowadzenie. Zatrzymali się w końcowej fazie pierwszej połowy. Ostatnie punkty przed przerwą padły łupem HellRaisers. Po zmianie stron Özgür „woxic” Eker wrzucił szósty bieg i prowadził swoją ekipę do zwycięstwa. Do zakończenia spotkania potrzebował jeszcze jednego punktu. Wtedy „Jastrzębie” przebudziły się i zaczęły stopniowo skracać dystans do rywali. Ostatecznie zdołały doprowadzić do wyrównania. W doliczonym czasie gry rywalizacja była niezwykle wyrównana. Dopiero w czwartej dogrywce reprezentanci HellRaisers przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę.

AGO Esports 16:13 HellRaisers (Dust II)

Przegrany maraton nie osłabił entuzjazmu polskiej formacji. Na drugiej arenie od początku narzuciła konkurentom tempo gry. Pierwsza połowa stanowiła całkowitą dominację ze strony AGO Esports. Zawodnicy HellRaisers zdobyli pojedyncze punkty, ale nie byli w stanie doprowadzić do przełamania. Po zmianie stron zmienili się nie do poznania. Błyskawicznie zbliżyli się do AGO z wynikiem. Ogromna przewaga Polaków była już historią. W ostatniej chwili wzięli się jednak w garść i zdołali rozstrzygnąć spotkanie na swoją korzyść.

Nowy odcinek Misji Esport pokażemy w najbliższy czwartek o godzinie 17:30. Transmisja będzie dostępna na stronie Esportmanii, naszych profilach na Facebooku, Twitchu i YouTube oraz na stronie głównej Onetu.

Zobacz komentarze