CLEANTmix odpadł, los kogutos z awansem! I dzień zamkniętych eliminacji ESL MP zaskakuje

Gościnnie w zespole PACT wystąpił Piotr "morelz" Taterka
Gościnnie w zespole PACT wystąpił Piotr "morelz" Taterka

Działo się! Tak najkrócej podsumować I dzień zamkniętych kwalifikacji do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020. Zaskoczeń było kilka. Przede wszystkim odpadnięcie z rywalizacji CLEANTmix, ale i awans los kogutos.

Dwanaście drużyn stanęło na starcie zamkniętych eliminacji do ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020. Tak ja pisaliśmy, faworytami do awansu byli Dr Pepper Team, CLEANTmix, HONORIS i PLMIX. Ci ostatni wywiązali się ze swojej roli już po pierwszym dniu i tracąc tylko jedną mapę wywalczyli awans do sezonu zasadniczego

Drugą ekipą, która zagwarantowała sobie awans jest los kogutos. To spore zaskoczenie, bo chyba nikt nie przypuszczał, że mało znana ekipa zdoła wygryźć faworytów. A wygryzła, bo los kogutos w pokonanym polu zostawiło πraci, Łomże 0,0% Cyberwolves i Pompa Team.

Co ciekawe już I dnia z rywalizacji o awans do kolejnego sezonu ESL MP z marzeniami pożegnało się CLEANmix, które bez wygranej mapy przegrało z PLMIX i πraci. To na pewno spore rozczarowanie dla włodarzy organizacji, którzy przed tym sezonem wiele czasu poświęcili na testy do nowego składu.

W niedzielę drugi dzień eliminacji i dwa miejsca w kolejnym sezonie do obsadzenia. W walce wciąż pozostają m.in. zawodnicy HONORIS, Pompa Team, Dr Pepper Team czy Team Gaminate. Kto wywalczy sobie taką mozliwość. Oglądajcie od 16:00 na kanałach ESL Polska.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze