ESL MP: Koniec z nudą. PACT zdominowało AGO i zagra w finale

PACT Foto: Michał Mazurek / PACT

Przez ostatnie dwa sezony w ESL Mistrzostwach Polski niepodzielnie panowały AGO Esports i Team Kinguin. W tym sezonie skład uczestników finału uległ jednak zmianie. Zawodnicy PACT pokonali Jastrzębie 2:0 i to oni zmierzą się z Team Kinguin w finale rozgrywek.

Po dobrym występie na Games Clash Masters, kibice PACT po cichu liczyli na niespodziankę w starciu AGO. Pierwszą areną pojedynku było de_overpass, gdzie początkowo dzielili i rządzili gracze Jastrzębi. Niemniej zawodnicy PACT wzięli się do odrabiania strat i na przerwę schodzi z prowadzeniem 10:5. Po zmianie stron Gruby i spółka nie byli w stanie zatrzymać ataków rywali, co poskutkowało zwycięstwem drużyny lunatica.

Inferno, które było drugą areną zmagań, miało być formalnością dla graczy AGO Esports. Ku zaskoczeniu wszystkich rozpoczynający po stronie broniącej gracze PACT prezentowało się niesamowicie. Dobra rotacja, świetne uzupełnianie pozycji i znakomita gra ToMa spowodowały, że gracze PACT zdominowali pierwszą cześć wynikiem 11:4. AGO potrzebowało pistoletówki i swój cel zrealizowało, po świetnym odbiciu punktu B. Szpero i spółka próbowali wrócić do tego meczu, ale PACT było tego dnia po prostu lepsze i zasłużenie wygrało 2:0.

AGO Esports 0:2 PACT

de_overpass 7:16

de_inferno 7:16

Zobacz komentarze