Ruszają zamknięte kwalifikacje ESL MP. Chętnych sporo, a slotów tylko cztery

Kinga Kujawska w trakcie ESL Mistrzostw Polski Foto: ESL/Adam Łakomy

Kolejny sezon ESL Mistrzostw Polski już za rogiem. W sezonie jesiennym do obsadzenia pozostały cztery miejsca, o które w zamkniętym etapie eliminacji powalczy aż 12 drużyn.

W tym sezonie organizatorzy zdecydowali się na zwiększenie liczby uczestników i z tego powodu aż 10 drużyn zobaczymy podczas sezonu zasadniczego ESL Mistrzostw Polski Jesień 2020. Sześć zespołów z play-off poprzedniej kampanii dostało bezpośrednie zaproszenie, a cztery zostaną wyselekcjonowane z kwalifikacji. W sobotę rusza ich ostatni etap.

W grze o cztery miejsca w ESL MP Jesień 2020 jest 12 ekip, a wśród nich m.in. Łomża 0,0% Cyberwolves, Dr Pepper Team, CLEANTmix i HONORIS. To naszym zdaniem faworyci tych eliminacji, ale na pewno ciekawie wygląda też miks Piotra "morelza" Taterki, PLMIX. Niespodziankę może sprawić też nowy skład Pompa Team, który z pewnością chciałby iść śladami kolegów z sekcji League of Legends i znaleźć się w krajowej elicie. Jako czarne konie zamkniętych eliminacji wskazalibyśmy Team Gaminate oraz H34T Esports.

Zamknięte eliminacje będą transmitowane w sobotę i niedzielę na kanałach ESL Polska. Początek zmagań od godziny 16:00.

Zobacz komentarze