ESL MP: AGO Esports i Team Kinguin dzielą się punktami

mouz minise Foto: Team Kinguin

AGO Esports było na dobrej drodze do zwycięstwa, ale ostatecznie spotkanie z Team Kinguin zakończyło się remisem. Obie drużyny mają już pewny awans do fazy pucharowej ESL Mistrzostw Polski.

W pierwszej grze zawodnicy obu drużyn zmierzyli się na mapie Train. Team Kinguin rozpoczynał po stronie terrorystów. Wejścia na bombsite przychodziły Pingwinom z dziecinną łatwością. Do przerwy prowadziły one 11:4. Wydawało się, że to wystarczająca zaliczka, aby gładko doprowadzić spotkanie do końca, ale AGO Esports nie zamierzało składać broni. Po zmianie stron Jastrzębie świetnie odnajdywały się w ataku i stopniowo odrabiały straty. Obie drużyny spotkały się przy wyniku 14:14. W decydujących rundach drużyna Karola „rallena” Rodowicza zachowała zimną krew i zapisała na swoim koncie pierwsze zwycięstwo.

Team Kinguin 16:14 AGO Esports (Train)

Rewanżowy mecz odbył się na mapie Dust 2. Tym razem role się odwróciły. AGO przeważało w początkowej fazie spotkania. Mateusz „TOAO” Zawistowski i spółka prowadzili 9:6. Po przerwie Jastrzębie stopniowo zmierzały po zwycięstwo. Podopieczni Mariusza „Loorda” Cybulskiego gonili wynik, lecz zabrakło im skuteczności i ostatecznie musieli uznać wyższość konkurentów.

AGO Esports 16:9 Team Kinguin (Dust 2)

Zobacz komentarze