Niespodziewany skład finału ESL Sprite Mistrzostw Polski Kobiet

Aleksandra 'iggyx' Dlugolecka Foto: ESL Polska

Finał ESL Sprite Mistrzostw Polski Kobiet bez faworytek turnieju? Takie są fakty. 40in90, które zajęło pierwsze miejsce w fazie zasadniczej, odpadło w półfinale. O triumf powalczą krisilarisy i Arcane Wave.

W pierwszym meczu półfinałowym ESL Sprite Mistrzostw Polski Kobiet zobaczyliśmy 40in90 i krisilarisy. Zdecydowanym faworytem ekspertów była ekipa triumfatorek eLadies Tournament. Już po pierwszej mapie okazało się, że nie będzie to takie proste, bo traina zdominowały zawodniczki dowodzone przez Aleksandrę 'iggyx' Dlugolecką. Na nuke zgodnie z oczekiwaniami podniosło się 40in90, więc o wszystkim miał zadecydować overpass. sy$ka i jej koleżanki w Poznaniu właśnie na de_overpass zapewniły sobie końcowy sukces. Tym razem to krisilarisy lepiej rozegrało tę mapę i niespodziewanie zameldowały się w finale.

W drugim półfinale zobaczyliśmy przedstawicielki ogłoszonej niedawno organizacji Arcane Wave i Team Warriors. Tutaj o faworyta było ciężej, bo obie ekipy maja w swoich składach doświadczone zawodniczki. Pierwsza mapa zgodnie z przewidywaniami powędrowała na konto Angiee i spółki, natomiast na de_mirage, to Warriors miały wieść prym. Początkowo to się udawało, ale na przerwę z prowadzeniem schodziły panie z Arcane Wave. Choć po zmianie stron reprezentantki Team Warriors miały wynik 15:12, wypuściły go z rąk i przegrały dogrywkę. Tym samym to zawodniczki Arcane Wave zagrają jutro o złote medale z krisilarisy.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze