Rusza ostatnia kolejka sezonu zasadniczego ESL MP Wiosna 2020!

innocent i imd Foto: informacja prasowa

ESL Mistrzostwa Polski to turniej długi i wyczerpujący. Trzeba uważać, by nie nabawić się zadyszki. Jedni mieli problemy już na starcie sezonu zasadniczego, inni w środku, a jeszcze inni pewnie mają je przed sobą. Słowo problemy wydaje się kompletnie nie dotyczyć Illuminar Gaming, które dziś stanie przed szansą bezpośredniego awansu do finału.

Równo miesiąc będą rywalizowały drużyny w sezonie zasadniczym ESL Mistrzostw Polski Wiosna 2020. Pierwsze mecze wystartowały 27 kwietnia i, a miesiąc później poznamy pary ćwierćfinałowe i dwóch półfinalistów. Lista jest już prawie zamknięta, bo do obsadzenia pozostało jedno miejsce, które zajmą albo zawodnicy Izako Boars, albo CLEANTmix.

Ekipa Maksymiliana Ekesa rzuca dziś wyzwanie Wiśle All in Games Kraków. Biała Gwiazda w ostatnich czterech meczach wywalczyła tylko trzy punkty, ale ich mecz z Illuminar Gaming mógł się potoczyć także w inną stronę. Mocka i kolegów też zobaczymy dzisiaj w akcji, choć oni mają zgoła odmienną sytuację. Jeśli zdobędą 6 punktów w starciach z najsłabszą Łomża 0,0% Cyberwolves, awansują bezpośrednio do półfinałów.

Pierwsze mecze 7. kolejki:

18:30, CLEANTmix vs Wisła All in Games (de_dust2)

19:30, Wisła All in! vs CLEANTmix (de_vertigo)

20:30, Illuminar Gaming vs Łomża 0,0% Cyberwolves (de_mirage)

21:30, Łomża 0,0% Cyberwolves vs Illuminar Gaming (de_nuke)

Zobacz komentarze