Co? Gdzie? Jak? Harmonogram finałów ESL Mistrzostw Polski

Aristocracy
Aristocracy Foto: ESL

ESL Mistrzostwa Polski wkraczają w decydującą fazę. 30 listopada - 1 grudnia w Katowicach odbędzie się turniej finałowy, w którym zobaczymy 4 najlepsze żeńskie i męskie formacje CS:GO.

Ćwierćfinały ESL Mistrzostw Polski

Do fazy playoff ESL Mistrzostw Polski CS:GO awansowało sześć zespołów. Aristocracy i Wisła All in Games, jako dwie najlepsze ekipy fazy zasadniczej, zostały nagrodzone bezpośrednim awansem do półfinałów. ACTINA PACT, xkom AGO, CLEANT.mix, Illuminar Gaming - te drużyny zmierzą się w ćwierćfinałach o pozostałe dwa sloty na turnieju finałowym w Katowicach.

Jeśli chodzi o kobiety, a właściwie rozgrywki ESL Sprite Mistrzostwa Polski CS:GO, tam awans do półfinałów zapewniły sobie 40in90 oraz Unity Female. Pozostałe dwa miejsca w ESL Arenie przypadną zwyciężczyniom z par Warriors Team - Izako Boars Ladies oraz krisilarisy - Team Saiprah.

Harmonogram ćwierćfinałów ESL Mistrzostw Polski CS:GO:

  • ACTINA PACT -xkom AGO (BO3, 24.11, 17:00)
  • CLEANT.mix - Illuminar Gaming (BO3, 24.11, 20:00)

Harmonogram ćwierćfinałów ESL Sprite Mistrzostw Polski CS:GO:

  • Warriors Team - Izako Boars Ladies (BO3, 23.11. 17:00)
  • krisilarisy - Team Saiprah (BO3., 23.11, 20:00)

Finały ESL Mistrzostw Polski w ESL Arenie

Finały jesiennej edycji ESL Mistrzostw Polski odbędą się w dniach 30 listopada - 1 grudnia w Katowicach . Event będzie miał miejsce w ESL Arenie przy ul Żeliwnej 1. Pierwszy mecze półfinałowy ESL Sprite Mistrzostwa Polski CS:GO zaplanowany jest na 10:00, a drugi na 13:00. Tego samego dnia zobaczymy półfinały w lidze męskiej. Odpowiednio o 17:00 i 20:00.

Zwycięzcy w obu turniejach podzielą między sobą pulę 210 tysięcy złotych. Dodatkowym bodźcem do walki o najwyższe cele może być tajemnicza obietnica Adriana Kostrzębskiego,

Więcej informacji na temat ESL Mistrzostw Polski i ESL Spirte Mistrzostw Polski Kobite znadziecie śledząć naszą stronę, Pojawimy się również w Katowicach, by na miejscu zrobić Wam jak najobszerniejszą relację.

Zobacz komentarze