Czas na żniwa, czyli walka o ostatnie miejsce w półfinałach ESL MP

darko Foto: PACT

Na placu boju o sukces w ESL Mistrzostwach Polski Wiosna 2021 pozostała już tylko połowa stawki. W niedzielny wieczór poznamy skład półfinalistów zmagań o krajowy czempionat, a ostatnie miejsce zajmie zwycięzca rywalizacji PACT - AGO.

Kto? Z kim? Kiedy? Wszystko o fazie play-off ESL Mistrzostw Polski

Znamy już trzy z czterech drużyn, które zagrają w 1/2 finału. Znajdzie się tam Anonymo Esports i Izako Boars, czyli formacje, które były najlepsze w fazie zasadniczej, a także HONORIS, które wczorajszego wieczoru pokonało graczy MAD DOGS PACT. darko i spółka co prawda wygrali pierwszą mapę po dogrywce, ale na kolejnych dwóch zostali zniszczenie przez ekipę HONORIS. Zespół NEO wygrał wynikami 16:5, 16:4.

To oznacza, że o ostatnie miejsce w półfinałach powalczą zawodnicy MAD DOGS PACT i x-kom AGO. Jastrzębie w dolnej drabince nie miały sobie równych, pokonując Pompę i Wisłę All in Games Kraków bez straty mapy. Nie jest to specjalnym zaskoczeniem, bo wiemy, że furlan i jego koledzy potrafią się mobilizować na ważne turnieje. PACT pewnie patrzy na to wszystko z lekkim niepokojem. Zawodnicy vinsa muszą solidnie odrobić pracę domową zadaną przez HONORIS, bo x-kom AGO wykorzysta ich każdy błąd.

18:00, x-kom AGO vs. MAD DOGS PACT

Zobacz komentarze