Kolejna seria zmagań polskich ekip w ESEA Premier. Debiut Wisły

Grzegorz "jedqr" Jędras Foto: Jeremi Śpiewak / Wisła All In Games Kraków

We wtorek czeka nas kolejna odsłona zmagań rodzimych zespołów w 36. sezonie ESEA Premier: Europe. W grze zobaczymy m.in. Wisłę All in Games Kraków, która od kilku dni na bootcampie przygotowuje się do występu na IEM Katowice 2021.

Na razie najlepiej wygląda sytuacja Anonymo Esports, które po trzech meczach ma koncie sześć punktów. Przypomnijmy, że formacja Janusza "snaxa" Pogorzelskiego zwyciężyła m.in. starcie z x-kom AGO. Jastrzębie zrehabilitowały się jednak swoim fanom w drugim meczu, gdy pokonali ALTERNATE aTTaX.

Teraz do gry wchodzi Wisła All in Game Kraków, w której jako pełnoprawny zawodnik zadebiutuje Krzysztof "Goofy" Górski. Co prawda były strzelec PACT już grał z nowymi kolegami, ale było to zanim oficjalnie ogłoszono jest angaż w krakowskim klubie. Wiemy, że zespół od kilku dni trenuje na bootcampie do IEM Katowice 2021 i pozostanie na nim aż do ostatniego meczu kwalifikacji.

W premierowym spotkaniu 36. sezonu ESEA Premier: Europe, Wisła podejmie Winstrike, które już w tym roku przegrało z polską ekipą. W turnieju Snow Sweet Snow uznało wyższość Izako Boars. Czy Wiślacy też znajdą receptę na rosyjską formację? Początek wszystkich meczów Polaków o godzinie 19:00.

Mecze polskich drużyn w ESEA Premier:

  • Wisła vs. Winstrike
  • Anonymo vs. ALTERNATE aTTaX
  • AGO vs. Nexus

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze