ESEA Premier: AGO z czwartym zwycięstwem w sezonie!

rallen Foto: x-kom AGO

Zawodnicy Izako Boars z pewnością nie będą wspominać 37. sezonu ESEA Premier jako największego sukcesu w historii. Drużyna Bartosza "hyper" Wolnego zaliczyła już piątą porażkę. W wyraźnie lepszych nastrojach są przedstawiciele x-kom AGO.

W sumie wczorajszego wieczora mogliśmy oglądać w grze trzy polskie formacje. Najlepiej poszło niedoszłym ESL Mistrzom Polski, którzy zwyciężyli starcie z Sangal. Dla Polaków było to czwarte zwycięstwo w cyklu, ale nie przyszło im ono łatwo, potrzebne były aż trzy mapy. Dodatkowo trener Mikołaj "minirox" Michałków ponownie skorzystał z pełnej szóstki zawodników, bo w grze pojawił się zarówno Paweł "reatz" Jańczak, jak i Eryk "leman" Kocięba.

W wyraźnie gorszych nastrojach są zawodnicy Wisły i Izako Boars. Te formacje niestety musiały uznać wyższość swoich rywali, odpowiednio forZe i Endpoint. Szczególnie mocno kciuki trzymaliśmy za Dziki, które poszukiwały swojego pierwszego zwycięstwa w 37. sezonie ESEA Premier. Niestety nie znalazły. Zawodnikom Hypera pozostały już jedynie trzy spotkania.

x-kom AGO 2:1 Sangal

forZe 2:1 Wisła All in Games Kraków

Endpoint 2:0 Izako Boars

Zobacz komentarze