ESEA MDL: Team Kinguin i PACT przystępują do następnej kolejki rozgrywek

PACT Foto: PACT

Team Kinguin i PACT zawalczą dzisiaj o kolejne punkty w klasyfikacji ESEA MDL. „Pingwiny” zmierzą się z drużyną Chaos. Z kolei Arkadiusz „Vegi” Nawojski i spółka podejmą aAa.

18:00 – PACT vs aAa – BO1

Wczoraj reprezentanci PACT rozegrali spotkanie ze Spirit, czyli drużyną, która brała udział w FACEIT Major. Rosyjsko-ukraińska formacja była w ich zasięgu, ale zabrakło skuteczności w decydujących rundach. Dzisiaj Polacy staną naprzeciwko znacznie niżej sklasyfikowanej drużyny. Zawodnicy aAa wygrali do tej pory zaledwie jedno spotkanie. Ponadto niedawno rozstali się z Mathieu „ZywOo” Herbautem, który bez wątpienia był największą gwiazdą francuskiej ekipy. Biało-czerwoni mają świetną okazję, by powiększyć swój dorobek punktowy. Jeśli nie popełnią błędów, powinni gładko wygrać spotkanie.

20:00 – Team Kinguin vs Chaos – BO1

Zawodnicy Team Kinguin dzielą obecnie pozycję lidera z Teamem LDLC. Ich dzisiejszym przeciwnikiem będzie ekipa Chaos, która do tej pory nie wybijała się przed szereg. Obecnie ma ona bilans dwóch wygranych i dwóch przegranych. Polacy są zdecydowanym faworytem spotkania i powinni pewnie sięgnąć po zwycięstwo. Dodatkowo jeśli reprezentanci francuskiej organizacji potkną się w kolejnym meczu, „Pingwiny” obejmą prowadzenie w tabeli ligowej.

W nadchodzących miesiącach głównym celem polskich ekip będzie zapewnienie sobie przepustki na IEM Major Katowice 2019. W ostatnim odcinku Misji Esport Carmac zdradził, dlaczego nadchodząca edycja będzie wyjątkowa.

Nowy odcinek Misji Esport pokażemy w najbliższy czwartek o godzinie 17:30. Transmisja będzie dostępna na stronie Esportmanii, naszych profilach na Facebooku, Twitchu i YouTube oraz na stronie głównej Onetu.

Zobacz komentarze