AGO kontynuuje walkę w play-off ESEA MDL, Illuminar rozpoczyna kolejny międzynarodowy turniej

Furlan AGO Foto: x-kom AGO

Dwunastu polskich zaczynało zmagania w fazie play-off ESEA MDL. Po pierwszym dniu musieliśmy pożegnać piątkę z PACT, która uległa Sprout, a później także x-kom AGO. Ekipa Dychy i snatchiego zagra dzisiaj w fianle drabinki wygranych, a Jastrzębie spróbują do finału dostać się przez dolną drabinkę.

x-kom AGO w poniedziałek nie miało łatwego życia. Choć liczyliśmy, że chłopaki odczarują kartę pt. FATE, to jednak podtopienia i awarie prądu pokrzyżowały im szyki. W skutek tego drugą mapę Jastrzębie musiały oddać walkowerem. Mecz z PACT furlan i jego koledzy grali już z Kinguin Esports Performance Center, pokazując znakomitą formę. Liczymy, że dzisiaj w starciu z Endpoint powtórzą ten performance.

Drugim okiem będziemy zerkać na Sprout, które zaliczając triumfy nad PACT i FATE, awansowało do finału drabinki wygranych. O 18:00 zmierzy się tam z Nemigą Białorusini ograli natomiast HellRaisers i Endpoint.

Poza rozgrywkami ESEA MDL, rodzimych strzelców zobaczymy również w Eden Arena Malta Vibes Cup 1. Konkretnie Illuminar Gaming, której kapitan zapowiadał ostatnio pełne skupienie. - Myślę, że przez te około 3 miesiące wykonaliśmy bardzo dużo dobrej roboty, przede wszystkim poza samym gameplayem (dema, analizy, wnioski, powtórki meczów z tsem etc). Gameplayowo uważam, że po stronie T zrobiliśmy bardzo duży progres i jesteśmy tak naprawdę gotowi na każdego, na każdej mapie. Nie oszukujmy się - jest to głównie efekt dobrego dowodzenia Snaxa. - napisał Paweł "innocent" Mocek. Jego ekipa o godzinie 18:00 zmierzy się z ex-SMASH.

Zobacz komentarze