Illuminar walczy o ESEA MDL. Czas na drugi krok

Snax i reatz
Snax i reatz Foto: Maciej Kołek / Illuminar Gaming

Aż 4 z 12 drużyn, które biorą udział w turnieju barażowym do 36. sezonu ESEA MDL, otrzymają awans. My mamy nadzieję, że w tym gronie będą reprezentanci Illuminar Gaming, którzy wczoraj pokonali pierwszą przeszkodę. Teraz czas na kolejną.

Droga Illuminar Gaming do ESEA MDL na razie przebiega wzorcowo. Polacy bezbłędnie przeszli przez Climber Cupa i otrzymali przepustkę do turnieju barażowego. We wtorek, na inaugurację zmagań pokonali Lyngby Vikings, a dziś przyjdzie im się mierzyć z FATE.

Bułgarzy końcówkę roku mają znacznie gorszą niż początek, co jest dużą szansą dla naszych reprezentantów. Ci z kolei właśnie w ostatnich miesiącach 2020 roku, po dołaczeniu Tomasza "phr" Wójcika, zaliczyli skok jakościowy. Zdobyli ESL Mistrzostwo i doszli do finału Polskiej Ligi Espotowej.

Póki co w relegacjach idzie im dobrze, a do awansu potrzebują jeszcze dwóch zwycięstw. W najlepszym wypadku, w kolejnym sezonie ESEA MDL zobaczymy 4 polskie formacje. Wisła i PACT mają już zagwarantowany slot za poprzedni sezon, a oprócz IHG, w relegacjach walczy również AVEZ. Ośmiorniczki czeka pojedynek z Movistar Riders.

Zmagania Illuminar Gaming można będzie śledzić od godziny 17 na antenie ESL Polska.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze