Epsilon weźmie udział w drugich kwalifikacjach do GG League

Swarzędz Foto: GG League

Epsilon Esports dołączy do walki o bilet na GG League 2019 w Poznaniu. Drugi przystanek przed turniejem zobaczymy 6-7 kwietnia podczas Swarzędzkich Dni Esportu.

Organizatorzy wydarzenia zaprosili do rywalizacji reprezentantów belgijskiej organizacji. Ich ekipa jest całkiem świeża - w aktualnym składzie gra od ponad miesiąca. Epsilon Esports zmierzy się w kwietniu z takimi zespołami jak EFBIJAJ, Majesty czy Movistar Riders.

O miejsce na lanie w Swarzędzu może powalczyć każdy. Kwalifikacje online odbędą się 28 marca. GG League poinformowało nas, że będzie ogłaszać kolejne zaproszone ekipy codziennie, aż do piątku 29 marca. Drużyna, która zwycięży w finale rozgrywek offline, pojawi się 13-14 lipca na GG League 2019 w Poznaniu.

Wstęp na Swarzędzkie Dni Esportu jest wolny, a poza CS:GO czeka nas wiele atrakcji. W Hali Unia organizatorzy przygotują, podobnie jak podczas Ł3 Gaming Convention na stadionie Legii Warszawy, strefę Free2Play, gdzie każdy będzie mógł pograć na komputerach marki Actina. Pierwszego dnia zorganizowany będzie także turniej FIFA 19 o puchar Burmistrza Miasta i Gminy Swarzędz. Mogą wziąć w nim udział uczniowie lokalnych szkół. Podczas kolejnej doby organizatorzy przygotują otwarty turniej dla wszystkich mieszkańców Swarzędza, w którym również można będzie wygrać puchar. Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w wydarzeniu!

Zobacz komentarze