Epsilon rywalem PACT w finale drugich eliminacji Good Game League

Good Game League Foto: prasowe

Zaskoczenia nie ma. Podczas drugich eliminacji Good Game League w Swarzędzu w finale imprezy spotkają się PACT oraz Epsilon. Lunatic i spółka pokonali swoich rodaków z OSEU, a Epsilon okazał się lepszy od Movistar Riders

Obecność CRUC1ALa i spółki w finale nie jest żadnym zaskoczeniem. Tak jak typowaliśmy przed imprezą (tutaj), był to główny faworyt do zwycięstwa - Epsilon. W półfinałowym starciu z Movistar Riders od początku do końca dominowali. Starcie rozpoczęło się na de_mirage, gdzie Epsilon sięgnął aż po 11 rund po stronie broniącej. Mimo że Hiszpanie próbowali powrócić do tego meczu ich starania spełzły na niczym.

Na drugiej mapie rolę się odwróciły. Choć początkowo dominował Epsilon, tym razem Movistar zdołało powrócić do meczu. Hiszpanie odrobili straty i w końcówce zdołali przechylić szalę zwycięstwa na swoje konto.

O wszystkim miało zadecydować de_train. Epsilon zaskoczył i po trudniejszej stronie terrorystów sięgnął aż po 7 rund. Publika spodziewała się, że po stronie broniącej łatwo przejdą się po Movistar Riders. Tymczasem to Hiszpanie wyszli na kilku punktowe prowadzenie i byli bliżej zwycięstwa. Niemniej ekipa CRUC1ALA wróciła do meczu i dzięki pięknemu finiszowi zwyciężyła 16-13, a cały mecz 2:1.

Zobacz komentarze