Zatańczcie jeszcze raz, czyli kolejny trudny mecz ENVY

MICHU Foto: Fb.com/MICHU

Ekipa ENVY, w swoim trzecim meczu ESL One: Road to Rio - North America, zszokowała cały świat pokonując w dwóch mapach Team Liquid. Tym samym drużyna Michała "MICHU" Mullera awansowała na pozycję wicelidera grupy. Dziś jednak będą ich chcieli stamtąd wygonić zawodnicy MIBR.

Ciężko jest wyjaśnić skąd się wzięła tak świetna dyspozycja drużyny MICHA w meczu z Liquid. Wszak nitr0 i spółka to jedna z najlepszych ekip świata, a zawodnicy ENVY sprawili, że ich rywale wyglądali jak chłopcy w piaskownicy szukający swoich zabawek. Polak wcielił się w rolę kata, pokazując prawdziwy wachlarz zagrań i inkasując 46 eliminacji. Nie ma wątpliwości, że był to najlepszy mecz całego zespołu od momentu jego powstania. To spotkanie to jednak już historia, wyścig po punkty na Majora trwa dalej.

W piątkowy wieczór ENVY podejmie MIBR, który może się pochwalić podobnym bilansem spotkań w drodze do Rio. Ekipa FalleNa do tej pory pokonała Bad News Bears i Yeah Gaming, ale uległa Team Liquid. Na pewno będzie to kolejny wymagający rywal na drodze ENVY, bo Brazylijczycy przegrali zaledwie 3 z ostatnich 10 meczów, a ich gra wyraźnie się poprawiła na przestrzeni ostatnich miesięcy. Jeżeli jednak zespołowi Polaka uda się wygrać, mogą bardzo zbliżyć się do playofff.

Początek meczu ENVY-MIBR o godzinie 22:00 na Polsat Games. Oprócz tego kibice mogą obejrzeć starcie FURII i LIQUID oraz Yeah z Bad News Bears.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze