Łowca znowu zapoluje. MICHU gra o półfinał ESL One Road to Rio

MICHU Foto: Fb.com/MICHU

Michał "Michu" Muller jest indywidualnie drugim najlepszym zawodnikiem zmagań grupowych ESL One Road to Rio - North America. W środowy wieczór polski łowca znowu wyruszy na łowy. Tym razem rywalem jego ekipy będzie Cloud9, a stawką półfinał.

ENVY przed Team Liquid,? Takiego scenariusza przed startem rozgrywek mało kto się spodziewał. Fakty są jednak takie, że zespół Polaka ukończył zmagania w fazie grupowej przed 5. drużyną świata (wg. rankingu HLTV) i wyszedł z drugiego miejsca do rundy playoff. Teraz czas na rywalizację dużych chłopców. Jak mawia klasyk - "tu już nie ma słabych drużyn". Gra oczywiście toczy się o pieniądze, ale i o punkty kwalifikacyjne na Majora w Rio. ENVY musi udowodnić, że ich dobra postawa w grupie nie była przypadkiem i rzeczywiście ten skład stać na rywalizację z najlepszymi.

Stać na pewno Michała "MICHU" Mullera, co do tego nie mamy wątpliwości. Polak jest siłą napędową nie tylko swojej drużyny, ale indywidualnie drugim najlepszym zawodnikiem ESL One Road to Rio - North America. Najpiękniejszy jest wachlarz zagrań Polaka, który zdobywa eliminacje praktycznie z każdej broni i widać w jak dobrej formie jest zawodnik z Grudziądza.

Cloud9 będzie rywalem ENVY w ćwierćfinale ESL One Road to Rio - North America, Rywalizacja tych dwóch drużyn w 2020 roku jest pasjonująca, bo mimo iż sonic i koledzy wygrali dwa z trzech spotkań z ENVY, to zawsze w meczach tych drużyn oglądaliśmy trzymapową rywalizację. To może zwiastować, że również i w środowy wieczór zobaczymy piękną, zaciętą rywalizację. Tego sobie życzymy, ale przede wszystkim życzymy sobie i wam awansu ekipy MICHA do półfinału ESL One to Rio.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze