Ale za to niedziela, Niedziela była dla ENCE

ENCE
ENCE Foto: ENCE

Niedziela wieczór i humor gituwa moli sparafrazować znane powiedzenie zawodnicy ENCE. Dycha i Hades nie tylko wygrali play-offy Funspark ULTI 2021, ale też przypieczętowali awans do fazy pucharowej.

Niedziela dla zawodników fińskiej organizacji rozpoczęła się od pojedynku z HYENAS w play-offach Funspark ULTI. Rywala ENCE poznało kilka chwil przed spotkaniem, bo finał drabinki przegranych rozgrywany był tego samego dnia, co faktyczny finał. Ostatecznie nie miało to większego znaczenia, bo HYENAS oraz K23 zostali wcześniej pokonani przez Dychę i Hadesa w ramach tego samego turnieju. Na serwerze również nie było widać większych problemów i ENCE wygrało 2:0, choć na Vertigo potrzebna była dogrywka.

Później natomiast ENCE zmierzyło się z Endpoint w Elisa Invitational Summer. Zwycięzca gwarantował sobie miejsce w fazie finałowej, a obie formacje zaczęły zmagania od dwóch wygranych. ENCE przegrało na Overpasie, ale w wielkim stylu wróciło do gry na Vertigo, gdzie oddało rywalom tylko jedną rundę. Ostatnią mapą był Dust II, który 16:11 zwyciężyła ekipa Polaków.

Zobacz komentarze