Do trzech razy sztuka? Emeritos Banditos znowu zagra w fazie play-off ESEA Open

Jarosław 'pasha' Jarząbkowski Foto: Facebook/pasha

Mimo iż formacja popularnych polskich streamerów w poniedziałek przegrała ostatni mecz fazy zasadniczej ESEA Open, Emeriots Bandiots zdołało trzeci sezon z rzędu awansować do play-off i powalczy o promocję do ESEA Intermediate.

16 spotkań w swoim trzecim sezonie w ESEA Open rozegrali zawodnicy Emertios Banditos, 10 z nich kończąc zwycięstwem. To pozwoliło im zyskać awans do fazy play-off, gdzie stawką jest promocja do ligi wyżej.

Emeryci na pewno chcieli fazę zasadniczą zakończyć zwycięstwem, ale w poniedziałek ulegli rodakom z Exiled Bears 13-16. Mecz mógł pójść w dwie strony, bo Jarosław "pasha" Jarząbkowski i spółka prowadzili 10-8, ale w ataku na de_train nieco się pogubili i musieli uznać wyższość rywali.

Oczywiście awans nie jest jakimś wielkim wydarzeniem dla Emeritos Bandiots. Tym bardziej, gdy dokonali tego trzeci raz z rzędu. Tym razem w ESEA Open uczestniczyło 515 zespołów, a promocję do kolejnego etapu zyskały 256 drużyn. Emeryci sklasyfikowani zostali ostatecznie na 127. pozycji. Niemniej w poprzednich dwóch sezonach zamjowali wyższe miejsce po fazie zasadniczej, a play-off kończyli bardzo szybko. Liczymy więc, że tym razem będzie inaczej i karta się odwróci.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze