Illuminar w sztosie. Polacy w finale Malta Vibes Cup 3!

Paweł "innocent" Mocek Foto: Alex Maxwell / DreamHack

Trzeci tydzień zmagań w Eden Arena Malta Vibes Cup jest zdecydowanie najlepszy dla zespołu Illuminar Gaming. Ku naszemu zdziwieniu, ekipa Pawła "innocenta" Mocka pokonała Hard Legion i zapewniła sobie awans do finału.

Po ostatnich wydarzeniach w obozie Illuminar Gaming nikt chyba nie przypuszczał, że ekipa występująca ze stand inem będzie w stanie pokazać się z tak dobrej strony już w pierwszym turnieju. Przypomnijmy, że Paweł "reatz" Jańczak przeszedł na ławkę rezerwowych, a jego miejsce zajął Karol "rallen" Rodowicz. Zresztą performance zawodnika z Ostrołęki jest na najwyższym poziomie, bo w turnieju spod szyldu Eden Arena jest drugim najlepszym strzelcem polskiej formacji i plasuje się w najlepszej dziesiątce graczy całego turnieju.

Illuminar Gaming radzi sobie absolutnie znakomicie. Polacy podczas zmagań Eden Arena Malta Vibes Cup 3 nie przegrali jeszcze ani jednej mapy. Trzy kolejne mecze międzynarodowe wygrane wynikiem 2:0 - takiej passy IHG nie miało od sierpnia ubiegłego roku! A mogą być nawet 4, jeżeli Polacy w finale turnieju pokonają zwycięzce meczu Alternate aTTaX/FATE.

Warto przypomnieć, że w pierwszej edycji AGO również dotarło do finału, ale ostatcznie przegrało z Nordavind. Oby ekipie Mocka poszło lepiej. Spotkanie finałowe trzeciej edycji zaplanowano na godzinę 18:00.

Zobacz komentarze