Polskie drużyny podbijają Europę. Podejście trzecie

AVEZ

Trudy zmagań w Eden Arena Malta Vibes Cup 3 przerosły PACT i Honoris. W czwartkowe popołudnie do gry wchodzą Illuminar Gaming i AVEZ. Czy którejś z tych ekip uda się awansować dalej? Najpierw muszą pokonać siebie nawzajem.

Ostatnim razem gdy półfinaliści ESL Mistrozstw Polski spotkali się na europejskim gruncie, górą było AVEZ. Illuminar ma zatem powody do rewanżu, ale na ich niekorzyść niestety świadczy fakt, że do końca lipca będą występować z stand inem. Miejsce reatza wypełnil rallen. AVEZ natomiast z każdym kolejnym turniejem wygląda coraz lepiej i to oni w tym starciu będą faworytem.

Aby wyjść z grupy C turnieju Malta Vibes, Polacy muszą okazać się lepsi także od Lyngby Vikings i Gambit Youngsters. Rosjanie to najwyżej rozstawiona ekipa turnieju, więc na pewno nie będzie łatwo wyeliminować ich w fazie grupowej. Tym bardziej, że w tym roku na trzy spotkania z naszymi ekipami, Gambit Youngsters wygrało dwa. Tylko AGO udało się pokonać Rosjan. Oby teraz udało się chociaż wyrównać ten bilans.

Zmagania w grupie C rozpoczną się o godzinie 12:00. Polską rywalizację w formacie BO1 zaplanowano na 13:00.

Zobacz komentarze