Cztery polskie formacje w trzeciej edycji Malta Vibes

darko Foto: PACT

Kolejny tydzień, kolejny turniej międzynarodowy dla polskich zespołów CS:GO. Znowu rodzima czołówka spróbuje zaistnieć w europejskim towarzystwie. PACT, AVEZ, Illuminar Gaming i Honoris powalczą w Eden Arena: Malta Vibes 3.

x-kom AGO w pierwszej edycji doszło aż do finału, gdzie ostatecznie jednak uległo Nordavind. W drugim cupie z cyklu Eden Arena, najdalej doszło AVEZ. Ośmiorniczki odpadły jednak w ćwierćfinale z Endpoint. Czy tym razem będzie lepiej?

Paweł "byali" Bieliński i jego koledzy zagrają z Illuminar Gaming, Gambit Youngsters i Lyngby Vikings. Rosjanie to najwyżej sklasyfikowany zespół w rankingu HLTV, spośród wszystkich ekip w Eden Arena: Malta Vibes 3, ale liczymy, że obie polskie formacje poradzą sobie z rywalami.

Jako pierwsze swoją przygodę, bo we wtorek o godzinie 15:00, rozpocznie PACT. darko i spółka spotkają się z FATE Esports, Budapest Five i Singularity. To właśnie Duńczycy pójdą na pierwszy ogień. Jesteśmy dobrej myśli, bo trzy ostatnie spotkania PACT i Singularity zakończyły się zwycięstwem polskiej formacji.

Do walki stanie także Honoris, które w poprzedniej edycji było bardzo blisko wyjścia grupy, ale NEO i spółka przegrali decydujące starcie z Endpoint. Teraz też nie będzie łatwo, bo w koszyku zagrają z HellRaisers, AGF i CR4ZY.

Nie zapowiada się kolorowo, ale mamy nadzieję, że polskie formacje jeszcze raz zaskoczą nas pozytywnymi wynikami i nawiążą do sukcesów x-kom AGO z pierwszej edycji.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze