Dzisiaj decydujące mecze dla drużyn z Europy i CIS. Dwie ekipy awansują na Majora

Winstrike
Winstrike Foto: ESL

Rozpoczyna się ostatni dzień rozgrywek w ramach Minorów. Dzisiaj odbędą się dwa spotkania. Zwycięzcy zapewnią sobie bezpośredni awans na IEM Major Katowice. Przegrani będą musieli przystąpić do dalszej części kwalifikacji.

*Esportmania jest partnerem medialnym ESL i Intel Extreme Masters

W pierwszym meczu wystąpią zawodnicy Spirit oraz Winstrike. Obie drużyny świetnie sprawowały się przez cały turniej. Z łatwością wygrywały z kolejnymi przeciwnikami. Jedynie reprezentanci AVANGAR byli dla nich przeszkodą nie do pokonania. Teraz rosyjskie formacje zmierzą się w bezpośrednim pojedynku.

13:30 – Spirit vs Winstrike – BO3

W drugim starciu Team Vitality podejmie North. Francuzi zdecydowanie mają lepsze morale w zespole. Wczoraj w wielkim stylu wyeliminowali Valiance. Mathieu „ZywOo” Herbaut w kluczowym momencie wziął ciężar gry na swoje barki i niemal samodzielnie wygrywał ostatnie rundy. Z kolei Duńczycy zanotowali bolesną porażkę. Na pierwszej mapie szli łeb w łeb z ENCE. Dopiero w drugiej dogrywce zostali pokonani. Na drugiej arenie całkowicie stracili zapał i praktycznie oddali mecz bez walki. Jeśli chcą się liczyć w walce o awans, muszą zapomnieć o tym niepowodzeniu i z chłodną głową podejść do dzisiejszego meczu.

17:15 – Team Vitality vs North – BO3

Zobacz komentarze