Dziś walczą cztery polskie zespoły! Czy Virtus.pro przełamie serię porażek?

Snax 2
Snax 2 Foto: Virtus.pro

Fani mają dziś w czym wybierać, ponieważ Virtus.pro, AGO Esports, x-kom Team oraz Actina PACT rzucą się w wir rywalizacji. Pierwsze spotkanie rozpocznie się o 15:55.

Najważniejszym wtorkowym meczem zdecydowanie jest starcie drużyny Oskara "oskarisha" Stenborowskiego z ATMOS. Polacy walczą w relegacjach 30. sezonu ESEA MDL i cztery mecze dzielą ich od awansu do kolejnej odsłony ligi. Natomiast na myśl o nadchodzącym starciu "Niedźwiedzi" pot spływa po czole. Przełożone spotkanie z OwmS w ramach Kalashnikov Cup Season 2 jest najprawdopodobniej ostatnim wyzwaniem przed występem ekipy Janusza "Snaxa" Pogorzelskiego na Charleroi Esports. Reprezentanci rosyjskiej formacji przegrali trzy mecze poprzedzające dzisiejszą walkę. Czy dziś się przełamią i pokażą, że mają szansę powalczyć na lanie w Belgii?

"Jastrzębie" z kolei zmierzą się z DreamEaters w swoim drugim spotkaniu w LOOT.BET Season 2. Poprzedni pojedynek z Nordavind zakończył się sukcesem Polaków, co dobrze wróży na przyszłość. Czeka nas jeszcze jedno widowisko, a mianowicie Actina PACT podejmie Unique w LOOT.BET HotShot Series Season 2. Rywale Polaków brali ostatnio udział w eliminacjach do DreamHack Open Tours, ale podzielili los zespołów z naszego kraju.

Harmonogram dzisiejszych meczów:

15:55 - AGO Esports vs DreamEaters

17:00 - OwmS vs Virtus.pro

18:30 - x-kom Team vs ATMOS

19:00 - Actina PACT vs Unique

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze