Dziś kolejne mecze ESL Mistrzostw Polski. Co pokaże AGO Esports?

AGO Esports bootcamp Foto: AGO Esports

Za nami inauguracyjne mecze kolejnego sezonu ESL Mistrzostw Polski, w których zobaczyliśmy Izako Boars, Virtus.Pro, Wisłę Płock i devils.one. Dziś do gry przystępują kolejne drużyny, wśród których jest m.in. AGO Esports.

Podczas drugiego dnia zmagań w pierwszym tygodniu ESL Mistrzostw Polski rywalizację zainauguruje starcie ERROR 404 i AGO Esports. Pierwsza z tych ekip to debiutanci, których skład opiera się na młodych, zdolnych graczach z Polish Pro League. Ortel czy discoStar to zawodnicy, którzy niejednokrotnie zaskakiwali w polskich internetowych turniejach, czego przykładem jest także wywalczenie awansu do ESL MP. Niemniej w starciu z AGO Esports eksperci skazują ich na porażkę. Nie byłbym tego taki pewien, bo forma Jastrzębi ostatnio nie jest zbyt dobra. Podczas zawodów o Puchar Zdobywców Pucharów przegrlai na mix x-kom team i tym razem też może nie być im łatwo o 3 punkty.

Tuż po ERROR 404 i AGO na plac boju wejdzie PACT i x-kom team. Oskarish i spółka podczas turnieju w Warszawie wygrali z PACT wynikiem 2:0, co z automatu stawia ich w roli faworytów tego spotkania. Niemniej lunatic i jego koledzy w rozgrywkach przez internet potrafili w przyszłości zaskakiwać już nawet lepsze teamy. 1-1 wydaje się być typem, na który można śmiało postawić pieniądze.

Zobacz komentarze