Dziki imponują formą. Anonymo ze zwycięstwem na inaugurację sezonu ESEA

TOAO Foto: ESL Polska

Wprost nie możemy się nachwalić drużyny prowadzonej przez Mateusza "TOAO" Zawistowskiego. Izako Boars zapewniło sobie awans do głównego turnieju Snow Sweet Snow, absolutnie deklasując napotkanych rywali.

Izako Boars potwierdza, że zmiany, których dokonali w okresie noworocznym, nie były przypadkowe. Rzeczywiście z meczu na mecz polska formacja wygląda coraz lepiej, a efekty tego są namacalne. Izako Boars jako jedyna drużyna przeszła całe eliminacje Snow Sweet Snow bez porażki!

W środę Polacy rywalizowali z Winstrike, utytułowaną rosyjską formacją, która w tym roku na rozkładzie ma już chociażby Project X czy HellRaisers. IB oddało rywalom tylko de_mirage, co nie jest specjalnym zasloczeniem, bo to jedna z najlepszych map rosyjskiej ekipy.. Na dwóch kolejnych mapach triumfowali Polacy, niemniej mecz był bardzo ciekawy i pełen zwrotów akcji.

My cieszymy się jednak z sukcesu naszych chłopaków i jesteśmy dumni, że przynajmniej dwie polskie ekipy zagrają w głównym turnieju Snow Sweet Snow. Liczymy na trzy, bo wciąż szansę mają gracze HONORIS, którzy obecnie mają bilans 2-1 i w czwartek podejmą Sangal.

Skoro o tureckiej drużynie mowa, warto zaznaczyć, że w środę rywalizowała ona z Anonymo Esport w lidze ESEA Premier. Dla Polaków był to pierwszy oficjalny ligowy mecz. Graczy HONORIS czeka ciężka przeprawa, bo Anonymo miało olbrzymie problemy z Sangal., ale zakończyli mecz zwycięstwem. Świetnie w obozie Polaków spisywał się Paweł 'innocent' Mocek, który na trzech mapach ustrzelił 70 eliminacji.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze