Bitwa o Śródziemie. Drugie starcie StyluDunów i HellRaisers o bilet na DH

MICHU Foto: Fb.com/MICHU

W ostatnich dniach polska scena żyje emocjami związanymi z występami rodzimych drużyn w kwalifikacjach do DreamHacka. W sobotnie popołudnie zobaczymy ostatni rozdział tej historii. Bitwę o Śródziemie, której zwycięzca zgarnie ostatni złoty bilet do fabryki czekolady.

Gdy wczoraj przed pierwszymi meczami zamkniętych kwalifikacji na swojej grupie zadałem pytanie, ile polskich drużyn przejdzie zamknięte kwalifikacje, to najpopularniejszą odpowiedzią wśród ankietowanych było - Tylko Anonymo Esports. Drugą najbardziej popularną okazała się - Oba polskie zespoły awansują. Tym razem lud nie miał racji, bo to StylDunów w sobotę będzie bronił honoru polskiego CS-a.

Piątkowe starcie StyluDunów i Anonymo dostarczyło nam wszystkiego, czego oczekiwaliśmy od meczu takich zespołów. Trzech map, pięknych fragów, zwrotów akcji i wyrównanej rywalizacji. Tę emocjonalną karuzelę przetrwała ekipa byaliego, ale trzeba powiedzieć, że w pełni na to zasłużyła.

W sobotę StylDunów gra o wszystko, wóz albo przewóz. Pierwsze starcie z HellRaisers przegrali w pechowych okolicznościach i z pewnością nie są bez szans w rewanżowym meczu. Pytanie tylko na kogo ta pierwsza rywalizacja wpłynie bardziej. Czy przedstawiciele regionu CIS mają patent na Polaków? Czy nasi rodacy wyciągnęli wnioski z pierwszej porażki i to zaprocentuje w drugim starciu? O tym wszystkim przekonamy się o godzinie 14:00.

Źródło: Materiały własne

Zobacz komentarze