Drugi sezon LOOT.BET nie dla Actina PACT. Polacy odpadają w kwalifikacjach

PACT Foto: PACT

W sobotę zawodnicy Actina PACT przystąpili do rywalizacji w zamkniętych eliminacjach. Tricked Esport zrzuciło ich do drabinki przegranych. W meczu o wszystko Polacy zostali pokonani przez ekipę Nemiga Gaming.

Actina PACT 1:2 Nemiga

Mirage 16:19

Polacy wygrali „pistoletówkę”, a następnie zapisali jeszcze jeden punkt na swoim koncie. W trzeciej rundzie rywale zgromadzili fundusze na zakup pełnego uzbrojenia. Przy pomocy karabinów i granatów przejęli kontrolę nad przebiegiem spotkania. Do przerwy prowadzili już 11:4 Po zmianie stron mieli ogromne trudności z wykończeniem. Biało-czerwoni stopniowo odrabiali straty. W regulaminowym czasie gry zdołali doprowadzić do wyrównania. Podczas dogrywki nie udało im się przedłużyć udanej passy. Białoruska formacja ostatecznie sięgnęła po pierwszy punkt w serii.

Nuke 16:11

W pierwszej połowie sytuacja zmieniała się jak w kalejdoskopie. Drużyny wymieniały się na prowadzeniu, a rywalizacja była bardzo wyrównana. Do przerwy Białorusini prowadzili 8:7. Po zmianie stron znacznie obniżyli loty i zdobywali jedynie pojedyncze punkty. Drużyna Dawida „lunatica” Cieślaka wykorzystała słabości przeciwników i wyrównała wynik serii.

Dust II 14:16

Początkowo mecz przebiegał po myśli polskich zawodników. Po kilku rundach sytuacja odwróciła się o 180 stopni. Przeciwnicy przejęli inicjatywę i zamknęli pierwszą połowę rezultatem 9:6. Po zmianie stron zespół z regionu CIS miał spore problemu z przełamaniem oporu reprezentantów PACT. Wydawało się, że Polacy pewnie zmierzają po wygraną, ale w kluczowym momencie zostali zatrzymani. Na ostatniej prostej białoruska formacja przechyliła szalę zwycięstwa na swoją stronę.

Zobacz komentarze